altaxstudio.jpg

ENTRY | ALTAX NEWS | ALTAX STUDIO | LIBRARY | LEGISLATION | CONTACT

ALTAX STUDIO

NEW! 2015 TOPICS FOR TAX FORUM

TOPIC 1 >>> ALBANIAN TAX SYSTEM AND INVESTMENT CLIMATE

TEMA 2 >>> E DREJTA E AUTORIT, PIRATERIA DHE EVAZIONI FISKAL

  

List of Services from ALTAX

Lista e Shërbimeve nga ALTAX

INTERVISTE PER LUFTEN NDAJ INFORMALIETIT ME KESHILLTARIN FISKAL Z. GJOKUTAJ

AL-Tax: Reformimi fiskal tė pėrfshijė biznesin dhe konsumatorin

INTERVISTA E DREJTORES SE QENDRES ALTAX NE MONITOR,TETOR 2014Buletini FiskaListi i Qendrės ALTAX ėshtė mėnyra e komunikimit dhe informimit pėr tė njoftuar e komentuar rregullat ligjore dhe procedurat e sistemit fiskal, si dhe pėr tė komentuar Vendimet, Urdhėrat, Marrėveshjet Tatimore, legjislacionin dhe vendimet e apelimit si dhe ēėshtje tė tjera tatimore tė interesit tė pėrgjithshėm. Ajo del njė herė nė muaj. Pėrmbajtja e FiskaListit pėrmblidhet njė herė nė vit nė nje format, i cili mund tė shpėrndahet (shitet) sipas regjistrimeve apo kėrkesave.
Ėshtė vizioni i Qendrės ALTAX pėr tė publikuar nė Revistė gjithė problemet e rėndėsishme tė nevojshme pėr njė zbatueshmėri uniforme tė legjislacionit fiskal duke pėrfshirė gjithė aktet ligjore dhe nėnligjore, qė shfuqizohen, apo amendojnė aktet e mėparshme tė publikuara.

FiskaListi. Çfarë përfshin?

ALTAX per DITEN E LIRISE FISKALE DHE BARREN FISKALE

BARRA FISKALE SIPAS BASHKIVE NE 2014

Pictures from Albania_Alps of Albania.jpg

ALTax Studio offers mid-sized and big companies in the Albania area a simplified approach to managing and analyzing critical financial information. We are experts at fiscal & accounting services, and can help with everything from day-to-day bookkeeping to producing clear and accurate financial information. We are also experts at business financial processes and routinely assist with improving efficiencies in the accounting and finance area.

 

 

OUR MIND IT'S YOUR SOLUTION 

 

THANK YOU

alps.jpg

Get advices to help your decision